upratovanie tepovanie

Kompletné tepovanie a čistenie interiéru Vášho auta nemá len estetický efekt, no rovnako dôležitý je aj aspekt vnútornej hygieny. Čistíme tiež kožený interiér. Auto môžeme vytepovať u nás v Rači alebo u Vás doma, resp. vo firme. Kompletné tepovanie a čistenie trvá cca 2-3 hodiny podľa miery znečistenia. Auto môžete používať okamžite po vytepovaní (na sedadlá Vám navlečieme ochranné fólie). Autá netepujeme v období zimy a daždivého počasia.

 
ZavolajNapíš
Uveď prevádzkuNavrhni termín
RealizáciaPlatba v hotovosti
Objednať
Kompletné tepovanie & čistenie interiéru:
Tepovanie Čistenie
Sedadlá Palubná doska
Čalúnenie dverí Plastové prvky na dverách
Kufor, strop Gumené koberčeky
Podlaha- textilné koberčeky Umývanie okien z vnútra
Spolu 70€ (V prípade silného znečistenia možný príplatok)
Doprava v rámci Bratislavy 10€ (V prípade tepovania mimo našich priestorov.)

Nie sme platcami DPH

Referencie

Tu nás môžete nájsť:

Popolná 9999, Bratislava - RačaAko postupujeme pri kompletnom tepovaní a čistení interiéru Vášho auta.

Auto najskôr dôkladne povysávame. Následne vytepujeme sedadlá a všetky ostatné čalúnené prvky. Na tepovanie používame tepovače Kärcher a kvalitné nemecké saponáty. Po vytepovaní umyjeme všetky plastové prvky za pomoci odmastňovacieho saponátu a následne ich ošetríme špeciálnym impregnačným prípravkom. Na záver umyjeme a vyleštíme všetky vnútorné sklá.

Ako rýchlo môžete auto po vytepovaní používať.

Auto môžete používať prakticky okamžite. Po vytepovaní Vám navlečieme na sedadlá ochranné plastové fólie, ktoré zabraňujú presakovaniu zostatkovej vlhkosti do Vášho oblečenia počas šoférovania. Samozrejme, keď došoférujete je potrebné fólie dať dole so sedadiel, aby sa vlhkosť mohla odparovať.

Ako dlho trvá schnutie auta po vytepovaní.

Najhlavnejším faktorom ovplyvňujúcim dĺžku schnutia je počasie. Ak si auto dáte vytepovať v lete, kedy denné teploty dosahujú 30 stupňov a viac, doba schnutia bude do 2-3 hodín. V prípade, že počasie bude chladnejšie, doba schnutia sa bude primerane predlžovať.

V neposlednom rade treba zabezpečiť priebežné vetranie auta po vytepovaní, aby sa odparujúca vlhkosť nekondenzovala na strope.

Čistenie koženého interiéru.

Ak máte kožený interiér, ten sa samozrejme netepuje, ale ručne čistí. Používame na to špeciálny saponát na čistenie kože, pomocou ktorého šetrne odstránime špinavý povlak z vašich sedadiel. Následne na vyčistenú kožu nanášame impregnačný olej ktorý ju zmäkčí, urobí pružnejšou a krásne rozvonia. Treba zdôrazniť, že správnym pravidelným čistením kože predlžujete jej životnosť. Ak by ste naopak dlhodobo zanedbávali jej údržbu, koža sa postupne začne vysúšať a praskať, čo je nezvratný stav.

Tepovanie auta u Vás doma alebo vo firme.

Ako už bolo povedané, auto môžeme vytepovať u nás v Rači alebo u Vás doma, resp. vo firme. Treba však zdôrazniť, že musíte mať na to vhodné priestory. Ideálne ak bývate v dome a máte garáž alebo aspoň dostatočne veľké parkovacie státie s prístupom k elektrine a vode. Autá zásadne netepujeme na verejných parkoviskách.