upratovanie tepovanie
Venujte sa naplno podstate svojho podnikania a starosti ohľadom upratovania nechajte na nás. Na základe vašich potrieb zabezpečíme vhodný personál, čistiace prostriedky a náradie. V prípade jednorázového upratovania, ako je umývanie okien alebo tepovanie, nemusíte viac kontaktovať inú firmu.
 
ZavolajNapíš
ObhliadkaCenová ponuka
Podpis zmluvyKontrola, komunikácia
Objednať
domácnosti.jpg
Domácnosti                                                               
 - kompletná starostlivosť o domácnosť  
kancelárie.jpg
Kancelárie
 - udržiavanie čistého pracovného prostredia

ubytovacie zariadenia.jpg
Ubytovacie zariadenia
 - chýba vám v hotely alebo penzióne chyžná?
spolo?né priestory (1).jpg Spoločné priestory
 - upratovanie v bytových domoch alebo panelákoch
 

 

Prečo si nechať upratovať cez firmu.

Každý kto podniká vie, že práca s ľuďmi je veľmi náročná. Preto sa mnohí rozhodujú preniesť starosti ktoré priamo nesúvisia s ich hlavnou činnosťou na firmy s daným zameraním.

Pri upratovaní sa tým odbremeníte s personálnym náborom, mzdovou agendou, riadením pracovníkov, dokupovaním inventáru a ostatných súvisiacih činností.

V nesposlednom rade získavate vyššiu flexibilitu v prípade náhlej potreby ukončiť upratovaciu činnosť vykonávanú externou firmou, ako keby ste mali vlastného zamestnanca.

Cenový rozdiel medzi upratovaním cez firmu a vo vlastnej réžii.

Ako už bolo vyššie spomenuté, ak sa rozhodnete využiť služby upratovacej firmy, odbremeníte sa od mnohých starostí. To má samozrejme svoju cenu, ktorú musí firma premietnuť do konečného účtu za upratovania. Ten avšak nie je tak vysoký, aby to zákazníkovi na konci dňa celé nedávalo zmysel. Inými slovami, cenové navýšenie je veľmi mierne ak sa rozhodnete pre upratovaciu firmu, oproti tomu, ak by ste si riešili upratovanie vo vlastnej réžii.

Ako postupovať keď chcete začať spoluprácu.

Zavolajte alebo napíšte o aké služby by ste mali záujem. Dohodneme si obhliadku priestorov, kde si presne stanovíte rozsah a frekvenciu upratovania a ostatné podmienky s tým súvisiace. Následne určíme presnú cenu. Po jej akceptácii zo strany zákazníka, vyhotovujeme a zasielame zmluvu na naštudovanie. Od jej podpisu začína spolupráca.